logo

#allforjan & #allformartina

All-For-Jan-32.jpg

Z pochodu za Jana Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Bratislava, 2- marca 2018. Foto: Hana Fábry

Bratislava fotogenická sa pripojila k výzve Sme s Vami – Podpora slovenských občianskych organizácií a iniciatív novinárom, novinárkam, a ich blízkym v ťažkých dňoch februára 2018 

My, predstavitelia a predstaviteľky občianskych organizácií a iniciatív, vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám, priateľom a kolegom investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej.  Pri tejto tragickej príležitosti chceme vyjadriť našu solidaritu všetkým poctivým novinárom, novinárkam a slobodným médiám na Slovensku. Boj proti korupcii a klientelizmu, boj za právny štát je naším spoločným bojom. Stojíme pri Vás, priatelia a priateľky!

Apelujeme na kompetentných, aby sa zasadili o objektívne vyšetrenie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej.  Vyzývame pri tejto príležitosti všetkých predstaviteľov vlády, parlamentu,  štátnej správy i samosprávy,  politikov vládnej koalície i pozície, aby prestali verbálne útočiť na novinárov, novinárky a médiá. Obdobie ich dehonestácie a spochybňovania významu nezávislých médií na Slovensku sa musí skončiť.

K Výzve sa môžete pripojiť aj vy na stránkach občianskeho webu Changenet.sk.

Pochod za Jana Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Bratislava, 2. marca 2018. Foto: Hana Fábry, Bratislava fotogenická.
#allforjan #allformartina

« z 2 »

Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok